Gorozhanin.com.ua

Українські пенсіонери масово вимагають через суд повернути їм надбавки

Февраль 12
21:14 2020

Українські пенсіонери почали масово подавати позови до суду через скасування надбавок до виплат. Про це повідомляють українські ЗМІ.

Зазначається, що найбільша частина позовів через неправомірне зменшення соціальних допомог надходить від колишніх військових.

Співробітник юридичної компанії “Флагман” Роман Зверіченко наголосив, що при нарахуванні пенсії колишнім військовослужбовцям більше не враховуються надбавки за секретність, за умови проходження служби, за знання іноземних мов і т.д.

Таким чином, за словами юриста, залишилося три складових – оклад, звання і вислуга. Він також зазначив, що що таку постанову Кабміну суд вже визнавав незаконною, однак після її відміни уряд видав новой документ, який є повністю ідентичним попередньому.

Колишні силовики також поскаржились на урізання пенсійних виплат з 83% і вище до 70% від минулого грошового забезпечення. Юристи стверджують, що ці дії можна вважати самодіяльністю Пенсійного фонду.

“Це не було передбачено взагалі ніякою з постанов. Це навіть більше, ніж протиправні дії. За це посадові особи Фонду повинні нести персональну відповідальність”, – зазначив юрист.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський прокоментував збільшення пенсій для громадян, зазначивши, що для цього в бюджеті мають бути додаткові кошти.

The post Українські пенсіонери масово вимагають через суд повернути їм надбавки appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Илон Маск готов бесплатно разослать по миру аппараты искусственного дыхания

Илон Маск готов бесплатно разослать по миру аппараты искусственного дыхания

Читать всю статью