Gorozhanin.com.ua

Українок змусили працювати довше: в якому віці жінки матимуть право вийти на пенсію

Апрель 05
18:46 2020

Українським жінкам збільшили пенсійний вік, і з 1 квітня 2020 року вони змушені виходити на пенсію за новими правилами. Якщо раніше українки могли піти на заслужений відпочинок у 59 років, то тепер зможуть на півроку пізніше – у 59,5 років. Ще через 7 місяців вимоги щодо стажу знову будуть збільшені.

У Пенсійному фонді зазначають, що з 1 квітня 2021 року українки зможуть вийти на пенсію щонайменше в 60 років. Останніми, хто встиг вийти на пенсію в 55 років, стали жінки, які народилися не пізніше 30 вересня 1956 року включно.

При цьому, страховий стаж, який дає право жінкам виходити на пенсію, зараз становить 27 років. У наступному році він досягне вже 28 років, а до 2028 року зросте до 35 років.

До 2028 року претендувати на повноцінну трудову пенсію зможуть лише ті жінки, які офіційно, з “білою” зарплатою і всіма пенсійними відрахуваннями пропрацювали не менше 35 років. Таким чином, якщо вам зараз 40 років, на сьогоднішній день у вас має бути вже як мінімум 15 років стажу, щоб через 20 років отримувати пенсію.

Нагадаємо, в Україні підвищили пенсії деяким пенсіонерам. Дізнайтеся, які категорії громадян потрапили під підвищення. Як відомо, з 1 квітня надбавку до пенсії отримають 357,1 тисяч українців.

The post Українок змусили працювати довше: в якому віці жінки матимуть право вийти на пенсію appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Биньямин Нетаньяху предстанет перед судом

Читать всю статью

Мы в соцсетях