Gorozhanin.com.ua

Українцям автоматично припинять виплачувати пенсії: кого це торкнеться

Февраль 12
06:34 2020

В Україні почала працювати автоматична взаємодія між реєстрами Міністерства юстиції України і Пенсійного Фонду. Це означає, що перевірка інформації про смерть відбуватиметься через спеціальні онлайн-сервіси в автоматичному режимі. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації України в Facebook.

У відомстві пояснюють, що таке нововведення дозволяє своєчасно надавати соціальну допомогу на поховання померлих пенсіонерів, а також припиняти виплату пенсії у разі смерті одержувача. Перевірятимуть інформацію про громадян співробітники Пенсійного фонду завдяки онлайн-сервісу, який автоматично оновлюється щодня.

Технічно взаємодія буде відбуватись між Державним реєстром актів цивільного стану громадян та Реєстром застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Пресслужба Міністерства цифрової трансформації України також зазначила, що найближчим часом планується створення картки застрахованої особи, яку будуть оформляти після народження дитини.

Нагадаємо, cтаном на 1 січня, в Україні налічувалося 11,3 млн пенсіонерів, а середня пенсія становила 3082,98 грн.

The post Українцям автоматично припинять виплачувати пенсії: кого це торкнеться appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Илон Маск готов бесплатно разослать по миру аппараты искусственного дыхания

Илон Маск готов бесплатно разослать по миру аппараты искусственного дыхания

Читать всю статью