Gorozhanin.com.ua

Українці віддаватимуть частину зарплати на пенсію: усі подробиці

Февраль 13
03:43 2020

У Верховній Раді розглянуть законопроєкт, який може зобов’язати українців відкладати собі на старість. Якщо його приймуть депутати, то громадяни України повинні будуть відраховувати додаткові внески із зарплати на пенсії.

Цікаво, що розмір таких внесків кожен вирішуватиме сам, але все працевлаштовані українці будуть зобов’язані накопичувати гроші на пенсії.

Управляти заощадженнями буде недержавний фонд або будь-яка компанія з управління активами. У громадян буде можливість змінювати розпорядника, але не частіше двох разів на рік.

Мінімальна сума таких списань становитиме один відсоток від заробітної плати. А роботодавцям доведеться платити мінімум два відсотки.

Брати участь в накопичувальному забезпеченні для пенсії зможуть всі, а в разі передчасної смерті заощадження людини будуть відходити спадкоємцям.

Очікується, що законопроєкт про "нові пенсії" депутати ухвалять до кінця 2020 року, а з 2021 року він може набрати чинності.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, наскільки в Україні зросли пенсії. 1 січня налічувалося 11,3 млн пенсіонерів, а середня пенсія становила 3082,98 грн. За даними Пенсійного фонду, 1 січня 2019 загальна чисельність пенсіонерів становила 11,470 млн осіб.

The post Українці віддаватимуть частину зарплати на пенсію: усі подробиці appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Замуж: Ани Лорак опубликовала пост в белоснежном прозрачном платьем

Замуж: Ани Лорак опубликовала пост в белоснежном прозрачном платьем

Читать всю статью