Gorozhanin.com.ua

Тарифи на електроенергію різко зростуть: уряд підготував для українців неприємний “сюрприз”

Март 11
15:26 2020

Український уряд підготував для населення неприємний “сюрприз” – тарифи на електроенергію будуть підвищуватись. Наразі Кабмін вже розглядає можливість поетапного підвищення в 2020 році ціни на електроенергію для населення.

Мова зокрема йде про скасування пільгової ціни 90 копійок за перші 100 кВт-год. В Кабміні таке рішення пов’язують зі зниженням суми нарахувань в платіжках громадян.

Міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель наголосив на важливості встановлення єдиної ціни на електроенергію задля уникнення зловживання різними цінами на ринку.

“Саме тому, що у нас зараз зменшується тиск в рамках платіжки, ми можемо подумати про те, щоб піднімати поетапно і адекватно, з розумінням соціальних наслідків, тарифи для населення”, – сказав він.

Міністр також наголосив, що всі споживачі, які потребуватимуть допомоги, зможуть розраховувати на субсидію.

“Ті, хто не зможе довести, що їм потрібна підтримка держави, повинні платити справедливу ціну”, – зазначив він.

Раніше повідомлялось, що українців, які вчасно не платять за комуналку, почнуть штрафувати. Так, за кожний день прострочення абонентської плати за газ, яка була встановлена ​​в Україні з 1 січня 2020 року, доведеться платити штраф в двократному розмірі, а карати будуть в тому випадку, якщо внести гроші після 20 числа місяця, за який сплачує споживач.

The post Тарифи на електроенергію різко зростуть: уряд підготував для українців неприємний “сюрприз” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Коронавирус в бердянском детском саду и еще один смертельный случай от COVID-19 в Запорожье

Коронавирус в бердянском детском саду и еще один смертельный случай от COVID-19 в Запорожье

Читать всю статью

Мы в соцсетях