Gorozhanin.com.ua

“Так дешевше”: українцям пояснили, навіщо було впроваджено дві платіжки за газ

Февраль 13
18:04 2020

Українцям пояснили, навіщо потрібно було впроваджувати дві окремі платіжки за газ – за споживання та за транспортування. Роз’яснення з цього приводу надали в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).

Так, глава Нацкомісії Валерій Тарасюк зазначив, що окрема плата за транспортування газу робить загальний тариф на блакитне паливо для українців нижчим.

За словами Тарасюка, НКРЕКУ виділила оплату за обслуговування мереж, і це не є платою за споживання газу.

“Це плата за те, щоб газ завжди був підведений, завжди був під тиском, працювала аварійна служба і техніки. Плата за обслуговування завжди була, є і буде. Ми розділили цю плату рівними частинами на 12 місяців, щоб споживач отримував менше навантаження в опалювальний період”, – повідомив Тарасюк.

Він також зазначив, що раніше основна частина розподілу припадала на зимовий період, коли відбувається підвищення споживання природного газу. Саме ці суми, за його словами, і додавалися.

Глава НКРЕКУ запевняє, що поділ платежів на всі місяці року дозволило знизити кінцеву плату для українського споживача.

Раніше повідомлялось, що український уряд хоче затвердити мінімальну оплату за газ, навіть якщо споживач ним не користувався взагалі.

The post “Так дешевше”: українцям пояснили, навіщо було впроваджено дві платіжки за газ appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая тема final version для MIUI 11 удивила всех фанов

Новая тема final version для MIUI 11 удивила всех фанов

Читать всю статью