Gorozhanin.com.ua

Що зміниться з 1 липня в Україні: комуналка зросте на 20 відсотків, а субсидії скоротять

Июль 01
18:19 2020

З 1 липня 2020 року в Україні почнеться зростання тарифів на газ, в тому числі і для побутових потреб. Але це ще не всі "сюрпризи", нові підвищення очікують у перший день останнього місяця літа.

Якщо в липні подорожчає газ, то з 1 серпня істотно підвищиться вартість електроенергії, холодного і гарячого водопостачання, водовідведення.

Підвищення тарифів пов’язане з тим, що в Нацкомісії з регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ) встановили нові ціни на транспортування електроенергії для Укренерго – показник зросте з 155,4 гривень за МВт-годину до 327,9 гривень за МВт-годину. Це, в свою чергу, спричинить за собою збільшення тарифу на розподіл електроенергії для обленерго.

Крім того, експерти повідомляють, що в країні будуть скорочувати виплати по субсидіях. По даному питанню, Україна взяла на себе зобов’язання перед МВФ в рамках програми Stand-bay. У фонді висунули вимогу до української влади скоротити витрати на субсидії на погашення оплати комунальних послуг, які видаються пенсіонерам та малозабезпеченим громадянам.

Нардепи схиляються до думки, що тарифи для населення не повинні підвищитися не менш, ніж на 20 відсотків.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні зміниться прожитковий мінімум, у зв’язку з чим планують перерахувати пенсійні виплати. Що зміниться в соціальній сфері країни з 1 липня 2020 р?

The post Що зміниться з 1 липня в Україні: комуналка зросте на 20 відсотків, а субсидії скоротять appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Виталий Кличко встретился с основателем NaVi Кохановским в КГГА

Читать всю статью

Мы в соцсетях