Gorozhanin.com.ua

Розенко роз’яснив українцям, від чого залежить розмір їх пенсії

Июнь 29
17:46 2020

Прожитковий мінімум не так сильно впливає на розмір пенсії, як думає більшість пенсіонерів. Екс-віце-прем’єр-міністр Павло Розенко в ефірі українського телеканалу розповів, від чого насправді залежить розмір пенсії українців.

За словами екс-міністра, пенсійне збільшення прожиткового мінімуму мізерне. Від нього дійсно залежить розмір пенсії, однак далеко не всіх українців. Серед тих, хто отримає надбавку до пенсії з 1 липня, коли традиційно зростає прожитковий мінімум, – опиниться всього 2,5-3 млн українських пенсіонерів, у яких до того ж стаж “понад норму”. Решту підвищення не торкнеться.

На розмір пенсії інших громадян впливає планова індексація пенсій. У 2020 році вона відбулася 1 травня, на два місяці пізніше через карантин (планувалася на 1 березня, – Ред.). Тоді пенсії були проіндексовані 10 млн пенсіонерам, і ще більш ніж 8 млн – отримали надбавки. Розмір мінімальної надбавки склав 100 грн, а розмір мінімальної пенсії зріс до 2100 грн.

У травні надбавки не отримали державні службовці, пенсіонери, ті, хто отримує спеціальні пенсії (колишні прокурори і судді), максимальні пенсії та соціальні пенсії. Ці категорії населення отримають свої гроші під час наступних етапів підвищення – з 1 липня і з 1 грудня.

Раніше повідомлялося, що в Україні незабаром значно зменшиться кількість одержувачів пільгових пенсій через брак коштів у Пенсійному фонді.

The post Розенко роз’яснив українцям, від чого залежить розмір їх пенсії appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

Читать всю статью

Мы в соцсетях