Gorozhanin.com.ua

ПриватБанк запровадив унікальну безкоштовну послугу для смартфонів

Февраль 12
06:34 2020

ПриватБанк запустив для своїх клієнтів нову послугу Smart-ID, яка дає можливість через смартфон скористатися своїм електронним підписом у відділеннях фінустанови. Тепер українці зможуть поставити будь-який підпис в держдокументах за допомогою авторизованих пристроїв, зайшовши в інноваційну систему з надання державних послуг "ДІЯ", порталу https://id.gov.ua або систем онлайн-банкінгу.

За словами співробітників ПриватБанку, технологія хмарних кваліфікованих електронних підписів дозволяє отримати доступ до будь-яких ключів за допомогою авторизації на звичайному смартфоні, а в перспективі доступ буде відкритий і через смарт-годинник. Секретні ключі тепер можуть зберігатися на смарт-картах або токенах і вам не обов’язково бути присутнім особисто при отримання вашого електронного підпису. Для всіх клієнтів ПриватБанку користування даною послугою буде повністю безкоштовним.

Крім того, ПриватБанк проводить масштабну кампанію по заміні банкоматів по всій Україні. Нові пристрої будуть мати цілий ряд переваг у порівнянні зі старими. Зокрема, вони зможуть повертати забуті в терміналі гроші в автоматичному режимі, перераховуючи їх назад на карту українців.

Нагадаємо, ПриватБанк ввів додаткову комісію з юридичних осіб та ФОПів, які здійснюють переказ коштів в інший банк після 16:30 вечора.

The post ПриватБанк запровадив унікальну безкоштовну послугу для смартфонів appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Предиабет: половина людей с диабетом не знают о диагнозе

Читать всю статью