Gorozhanin.com.ua

ПриватБанк списав з картки клієнта солідну суму: що відбувається з Приват24

Февраль 13
20:05 2020

ПриватБанк опинився в центрі нового скандалу. Справа в тому, що один із клієнтів банку поскаржився на зникнення коштів зі свого рахунку. Про це він дізнався, зайшовши в додаток Приват24, щоб оплатити комунальні послуги. На рахунку повинно було бути 7500 гривень, але на превеликий подив клієнта на карті залишилося всього 56 гривень. Свій гнівний відгук з вимогою повернути гроші клієнт залишив на сайті Мінфіну в розділі “Відгуки”.

“Не перевіряв рахунок приблизно 12 днів, тримаю цей рахунок для оплати комунальних послуг. Зайшов в Приват24 і був шокований тим, що на рахунку залишилося 56 грн, а було 7500, 7 транзакцій з якогось сервісу Starday…”, – розповів клієнт Приват24.

За словами клієнта ПриватБанку, після того, що сталося, банк заблокував його картку і передав цю справу в службу безпеки для перевірки інформації.

Сам чоловік не розуміє, як могли списатися кошти з картки без його відома і якщо це справа рук зловмисників, то як вони могли дізнатися його дані для входу в Приват24. Він підозрює, що у розкраданні коштів замішаний банк. Адже єдине місце, куди клієнт передавав свої дані, був онлайн-чат з представником ПриватБанку.

У відповіді на відгук співробітники ПриватБанку відповіли клієнту, що розглянуть його запит і постараються розібратися у цій ситуації.

Раніше один з клієнтів ПриватБанку поскаржився на те, що поки він перебував за кордоном з його банківського рахунку зникли гроші.

The post ПриватБанк списав з картки клієнта солідну суму: що відбувається з Приват24 appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В КНДР заявили, что не считают возможным отказаться от ядерного оружия

Читать всю статью

Мы в соцсетях