Gorozhanin.com.ua

ПриватБанк посилив правила на карантині: як отримати гроші

Март 24
19:31 2020

ПриватБанк під час карантину обмежив видачу валюти, про що заздалегідь попередив своїх клієнтів. Однак, з таким нововведенням згодні не всі. Один з клієнтів фінустанови поскаржився на те, що банк навмисне занижує курс покупки валюти в онлайн-режимі, тоді як готівку і зовсім не видає. Про це клієнт написав на сайті Мінфіну.

“Якщо у вас немає можливості видати готівковий долар, то чому у вас такий низький курс покупки? Ви ж розумієте, що такими діями ви руйнуєте довіру до вас?…”, – обурився клієнт.

У відповідь на цей відгук співробітники банку заявили клієнту, що з 18 березня ПриватБанк припинив продавати готівкову валюту у своїх відділеннях через припинення міжнародного авіасполучення. Всі операції з обміну валют під час карантину можна проводити через додаток Приват24 і термінали самообслуговування. При цьому в ПриватБанку додали, що готівку в банку можуть отримати власники депозитів, у яких згідно з договором закінчується термін дії. Всім іншим депозити на даний час не видаються.

Дата поновлення продажу валюти у відділеннях ПриватБанку поки невідома. Згідно з курсом НБУ, станом на 24 березня вартість продажу валюти США у відділеннях ПриватБанку встановлена на рівні 28,3 грн/дол.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк не видає клієнтам депозити під час карантину.

The post ПриватБанк посилив правила на карантині: як отримати гроші appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Как справиться с сухостью кожи весной

Как справиться с сухостью кожи весной

Читать всю статью