Gorozhanin.com.ua

Працюватимуть до смерті: експерт прогнозує, що більшість чоловіків в Україні не доживуть до пенсії

Март 25
12:27 2020

Пенсія в Україні “світить” далеко не всім чоловікам, тому що через підвищення пенсійного віку вони можуть просто до неї не дожити. Таку думку висловив експерт з соціальних реформ Андрій Павловський.

Він наголосив, що підвищення пенсійного віку в Україні до 72 років може призвести до того, що чоловіки будуть працювати до самої смерті, а жінки встигнуть пожити на пенсії буквально декілька років.

Експерт зазначив, що українська влада пропонує підвищити пенсійний вік до 72 років – про такі зміни заявила глава комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова.

“Зараз офіційний вік дожиття в Україні, як каже влада, більше 10 років. Людина зараз в 60 років виходить на пенсію. Той, хто доживає до пенсії, у нього є ймовірність років 10 пожити на пенсії. Це не подобається Галині Третьяковій”, – сказав Павловський.

Він додав, що для того, щоб зменшити навантаження на Пенсійний фонд, Третьякова готує відповідні реформи – законопроєкт про підвищення пенсійного віку до 72 років.

Раніше повідомлялось, що пенсії в Україні будуть перераховані вже в травні 2020 року, а пенсіонери, які отримують менше 5 тисяч гривень, можуть розраховувати на 1 тис. грн надбавки.

The post Працюватимуть до смерті: експерт прогнозує, що більшість чоловіків в Україні не доживуть до пенсії appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    День Києва: мерія оприлюднила програму онлайн-святкування

День Києва: мерія оприлюднила програму онлайн-святкування

Читать всю статью

Мы в соцсетях