Gorozhanin.com.ua

Обмін валют в Україні будуть здійснювати ломбарди: Нацбанк здивував новим рішенням

04 июля
20:07 2020

Правила обміну валют в Україні змінилися з 1 липня 2020 року. З цього дня набуває чинності закон про небанківські фінансові установи. Стояти в черзі в банк, або спеціально шукати "обмінники" більше немає потреби.

Якщо поруч з вашим будинком є ломбард, то починаючи з 1 липня 2020 р, можете сміливо заходити в дану установу, щоб поміняти одну валюту на іншу. Крім того, ломбардам надали на законодавчому рівні право переводити кошти без відкриття рахунків. Що стосується умов кредитування в ломбардах, то вони як і раніше будуть видавати гроші під заставу цінного майна.

Якщо у вас виникли претензії до роботи ломбарду, то можете сміливо направляти скаргу в Національний банк України, який, з 1 липня стає регулятором небанківських фінансових установ (ломбардів).

Свої скарги щодо роботи ломбардів можна надсилати на електронну пошту [email protected] або через контакт-центр: 0800505240. Крім того, незабаром можливість залишити текст звернення або скарги можна буде безпосередньо на сайті Нацбанку.

У тексті звернення слід обов’язково вказати свої прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання і адресу електронної пошти для зворотного зв’язку. Також необхідно написати адресу конкретного закладу, в якому вас некомпетентно обслужили. Далі викладіть суть події, свої скарги та пропозиції. Анонімні звернення в НБУ розглядати не будуть.

Терміни розгляду заявки та вирішення питання встановлені в межах: від 15 до 45 днів, залежно від складності ситуації, що виникла.

Дізнайтеся також, як зміниться курс долара США в Україні до кінця поточного тижня.

The post Обмін валют в Україні будуть здійснювати ломбарди: Нацбанк здивував новим рішенням appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Вступна кампанія 2024: Полтавський університет економіки і торгівлі запрошує абітурієнтів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.