Gorozhanin.com.ua

Курс долара знову впав: на скільки подешевшала валюта 14 лютого

Февраль 14
10:58 2020

Курс долара в Україні станом на сьогодні, 14 лютого, знову впав. Про це свідчать дані, оприлюднені на офіційному сайті Нацбанку.

Так, згідно з повідомленням на порталі регулятора, в порівнянні з минулим банківським днем курс долара впав на 2 копійки. Сьогодні валюта США в Україні коштує 24,47 грн.

Що ж стосується євро, НБУ встановив на європейську валюту ціну на рівні 26,58 грн. Таким чином, в порівнянні з минулим банківським днем, валюта ЄС стала дешевшою на цілих 14 копійок.

Як відомо, Нацбанк формує курси долара та євро щодо гривні як середньозважений курс за операціями на міжбанківському ринку, що відбуваються протягом всього дня. При цьому населення України не має можливості купувати валюту за офіційним курсом Національного банку.

Нагадаємо, 12 лютого на готівковому ринку валюту можна було придбати за такими розцінками: долар – 24,25 грн при купівлі, 24,58 грн при продажу; євро – 26,5 грн при купівлі, 26,9 грн при продажу; російський рубль – 0,35 грн при купівлі, 0,39 грн при продажу.

The post Курс долара знову впав: на скільки подешевшала валюта 14 лютого appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Apple продлила программу бесплатной замены дефектных дисплеев MacBook Pro 13

Читать всю статью

Мы в соцсетях