Gorozhanin.com.ua

Курс долара зміниться вже після Дня Конституції України: прогнози аналітиків

Июнь 29
13:27 2020

Київська школа економіки оприлюднила прогноз по курсу долара в Україні. Американська валюта на тлі серйозної кризи злетить в ціні вже зовсім скоро. Яких змін чекати на валютному ринку українцям?

На думку аналітиків Київської школи економіки, до кінця 2020 року ВВП України впаде на 5,3 відсотка, в той же час, за даними МВФ, рівень падіння буде набагато вищим, більше 8 відсотків. У Фонді вважають, що від епідемії коронавіруса найбільш постраждалою країною світу виявиться саме Україна, а рівень зубожіння населення стане катастрофічним.

Рівень інфляції в Україні прискориться і досягне 5,7 відсотка в річному вимірі. Відповідно, курс іноземних валют також зазнає не самих приємних змін. Так, у Київській школі економіки вважають, що в другій половині поточного року вартість долара буде коливатися в межах від 27,9 до 28,1 гривень.

На думку експертів International Monetary Fund, падіння ВВП України у 2020-му році досягне 8,2 відсотка, при зростанні 1,1 в 2021-му році. У World Bank трохи більш оптимістичні, вони прогнозують падіння ВВП на 3,5 відсотка і зростання 3,0. Курс гривні до долара США становитиме 27,9 – 28,1 грн.

Нагадаємо, раніше в Міжнародному валютному фонді напророкували Україні економічний занепад і зубожіння. На тлі збільшення безробіття і банкрутства бізнесу майже половина українців опиняться за межею бідності.

The post Курс долара зміниться вже після Дня Конституції України: прогнози аналітиків appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

Читать всю статью

Мы в соцсетях