Gorozhanin.com.ua

Курс долара різко підскочив: скільки коштує валюта США 11 березня

11 марта
11:01 2020

Курс долара в Україні станом на середу, 11 березня, різко підскочив. Про це свідчать дані, оприлюднені на офіційному сайті Національного банку України.

Так, НБУ різко змінив курс гривні до долара – станом на 11 березня курс встановлено на рівні 25,31 грн за 1 долар. Таким чином, курс виріс відразу на 39 копійок.

Так само різко підскочив і курс євро – станом на 11 березня валюта коштує 28,79 гривні, тоді як днем раніше вартість євро складала 28,23 грн.

Національний банк визнає, що новий робочий тиждень в Україні відзначилася підвищеним попитом на валюту, що відобразилось і на курсі. На міжбанку на валюту США спостерігається високий попит, підживлює “нервовими настроями учасників ринку”. Вчора, 10 березня, НБУ вийшов на торги і продав 250 млн доларів.

Слід зазначити, що в Нацбанку обіцяють нові валютні інтервенції, щоб не допустити надмірного розгойдування курсу. Але аналітики ринку впевнені, що одних лише зусиль НБУ недостатньо.

Нагадаємо, раніше економічний експерт Максим Пархоменко прогнозував, що долар в Україні може підскочити до позначки 26 грн, але не повинен зрости до 30 грн.

The post Курс долара різко підскочив: скільки коштує валюта США 11 березня appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Прем’єр-міністр Ірландії прибув з візитом до Києва, а також відвідав Бучу та Бородянку, – ФОТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY