Gorozhanin.com.ua

Курс долара продовжить зростати: скільки буде коштувати валюта наступного тижня

Февраль 13
01:34 2020

Курс долара напередодні цих вихідних різко підскочив до 24,52 грн/дол. Протягом наступного тижня, за словами аналітиків, долар на міжбанку може торгуватися на рівні 24,60 грн/дол.

За словами аналітика Вадима Іосуба, якщо у минулий четвер долар на міжбанку знижувався, а на готівковому ринку зростав, то в п’ятницю динаміка була рівно протилежною. Це свідчить, що курс долара стабілізується навколо поточних значень, однак ще деяке зростання не виключається.

Як свідчать дані на сайті Нацбанку, курс долара НБУ на понеділок, 27 січня, встановлений на такому рівні: 24,33 гривень за 1 долар (-0,1911 грн).

“Мінфін” опублікував курси валют на “чорному ринку”, станом на неділю, 26 січня. Сьогодні долар можна купити в обмінниках за 24,3 грн/дол. За 1 євро потрібно віддати 26,8 грн/євро.

Раніше відомий політолог та економіст Олег Соскін заявив, що скандал, який виник навколо прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, може призвести до девальвації гривні. Крім того, січень сам по собі вважається місяцем слабкої фінансової активності, в результаті чого валютно-фінансова ситуація в країні погіршується.

The post Курс долара продовжить зростати: скільки буде коштувати валюта наступного тижня appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье пьяный водитель устроил ДТП

В Запорожье пьяный водитель устроил ДТП

Читать всю статью

Мы в соцсетях