Gorozhanin.com.ua

Курс долара підскочить до 30 грн: аналітики озвучили прогнози на тлі коронавірусу

Март 26
13:47 2020

Курс долара в Україні на тлі оголошеного карантину через загрозу поширення коронавірусу вже в квітні 2020 року може досягти психологічної позначки в 30 грн. Такі прогнози озвучив фінансовий аналітик Володимир Мазуренко.

За словами експерта, на девальвацію української гривні може вплинути продовження карантину до 24 квітня, а також падіння цін на світових сировинних ринках і падіння доходів громадян. Валюти США при цьому, як прогнозує експерт, в Україні буде не вистачати, а іноземці будуть позбавлятися від українських боргових паперів.

Мазуренко зазначив, що пандемія вже вдарила по світовій економіці та зупинила роботу цілих сфер.

“Розраховувати на те, що рух гривні в бік девальвації буде розгорнуто як мінімум під час карантину, не варто. Думаю, що за підсумками року можемо отримати курс в 30 грн за долар, тоді ця позначка повинна бути подолана вже в наступному місяці”, – сказав він.

Слід зазначити, що Національний банк України станом на сьогодні, 26 березня, підвищив курс долара на 18 копійок. Так, сьогодні вартість валюти США складає 27,9552 грн.

Нагадаємо, тим часом інші економічні експерти прогнозують, що долар в Україні на тлі поширення коронавірусу може сягнути позначки 35 грн.

The post Курс долара підскочить до 30 грн: аналітики озвучили прогнози на тлі коронавірусу appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В КНДР заявили, что не считают возможным отказаться от ядерного оружия

Читать всю статью

Мы в соцсетях