Gorozhanin.com.ua

Курс долара до кінця тижня зрушиться з місця: що буде з валютою в розпал карантину

Июль 01
16:18 2020

Курс долара по відношенню до гривні в найближчий тиждень може зрости. Такий прогноз дають аналітики фінансового ринку. До кінця літа вони прогнозують більш глобальний стрибок після карантинного “плато”.

Так, 1 липня НБУ встановив офіційні курси валют на рівні 26,67 грн за долар і 29,87 грн за євро. На готівковому валютному ринку гривня також зміцнилася на 5-10 копійок. В обмінниках долари можна здати в середньому по 26,56 грн, купити — за 26,74 грн; євро можна продавати за 29,61 грн, купувати — 29,97 грн.

Середні курси купівлі і продажу готівкового долара в банках за тиждень виросли з 26,55 -26,75 грн до 26,57−26,76 грн ( 0,1%). Прогнозується, що ще через тиждень курс долара може піднятися до 26,7−26,8 грн/дол., а готівковий долар у банках — близько 26,6−26,8 грн.

Під час попередніх місяців карантину курс валют в Україні особливо не змінювався. Люди стали менше витрачати і не поспішали скуповувати долари. Торгові обороти валютного ринку знизилися в рази, що і стабілізувало низький курс. Зараз, коли економіка поступово відновлюється, курс почав зсуватися з місця. Європа відкрила кордони і українці масово поїдуть на роботу в інші країни, відповідно, надходження від трудових мігрантів почнуть збільшуватися, що також вплине на курс.

Раніше повідомлялося, що на валютному ринку Україні намітилася тенденція до скуповування валюти іноземцями та виведенню її за кордон.

The post Курс долара до кінця тижня зрушиться з місця: що буде з валютою в розпал карантину appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В США ученый растратил грант в пользу Китая

Читать всю статью

Мы в соцсетях