Gorozhanin.com.ua

Індексація пенсій: з держбюджету виділять мільярди гривень

Март 27
10:58 2020

Пенсії в Україні мають перерахувати в рамках індексації, запланованої на 1 травня 2020 року. Для цього з державного бюджету додатково виділять майже 20 млрд грн.

Так, Пенсійний фонд України заявив про необхідність внесення змін до державного бюджету, щоб здійснити виплати пенсіонерам по 1 тис. гривень. Після цього Кабінет міністрів України попередньо запропонував Верховній Раді збільшити дотацію ПФУ з держбюджету на 19,681 млрд гривень – до 192,3 млрд гривень

Дані пропозиції Кабміну обговорюються з керівництвом Верховної Ради і парламентських фракцій.

Слід зазначити, що в січні поточного року уряд затвердив бюджет Пенсійного фонду на 2020 рік з доходами в 448,6 млрд гривень і дотацією з державного бюджету розміром 172,6 млрд гривень.

Цим документом запропоновано збільшити витрати на український Пенсійний фонд з 172,6 млрд гривень до 192,257599 млрд гривень.

Нагадаємо, раніше глава Міністерства охорони здоров’я України Ілля Ємець назвав українських пенсіонерів “трупами” та закликав витрачати гроші на живих. Зокрема, Ємець закликав представників бізнесу підтримувати молодих українців в боротьбі з коронавірусом, та при цьому не витрачати гроші на людей, яким більше 65 років.

The post Індексація пенсій: з держбюджету виділять мільярди гривень appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В КНДР заявили, что не считают возможным отказаться от ядерного оружия

Читать всю статью

Мы в соцсетях