Gorozhanin.com.ua

Гречка подорожчала в 1,5 рази: як карантин вплинув на ціни на продукти

Март 24
17:17 2020

Гречка є одним з головних продуктів, який активно скуповують українці на тлі панічних настроїв через коронавірус і введений карантин. Це призвело до того, що ціни на гречку в українських магазинах різко зросли – крупа подорожчала в 1,5 рази.

Антимонопольний комітет України проаналізував зростання цін на продукти в нашій країні, яке почалося після введення карантину через загрозу розповсюдження коронавірусу.

“На сьогодні в деяких регіонах ми бачимо, що з початку березня ціни на гречану крупу зросли більш ніж на 50%, пшоно – на 24%, цукор – на 16%. Значне підвищення цін зафіксоване в деяких мережах і на овочі: майже на 60% подорожчала картопля, вдвічі зросли ціни на цибулю і моркву, – йдеться в офіційній заяві комітету.

Також АМКУ звернувся до торговельних мереж, які здійснюють продаж товарів першої необхідності.

“Для виявлення порушень законодавства про захист економічної конкуренції комітет вимагає від харчових рітейлерів оперативно надавати повну інформацію про закупівельні і роздрібні ціни на крупи, хліб, цукор, борошно, найпопулярніші види м’яса, овочі тощо”, – закликали в АМКУ.

Раніше повідомлялось, що через коронавірус в АТБ дорожчають продукти харчування і товари першої необхідності.

The post Гречка подорожчала в 1,5 рази: як карантин вплинув на ціни на продукти appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В КНДР заявили, что не считают возможным отказаться от ядерного оружия

Читать всю статью

Мы в соцсетях