Gorozhanin.com.ua

Долар піднявся в ціні: звільнення Смолія з НБУ спровокувало різке падіння гривні

04 июля
09:37 2020

У Національному банку України встановили курс долара США в п’ятницю, 3 липня 2020 р. Експерти впевнені, що різке падіння гривні по відношенню до американської валюти було спровоковано несподіваним рішенням Якова Смолія піти з посади голови НБУ.

На сайті регулятора зазначено, що ціна за один долар США піднялася відразу на 41 копійку. Таким чином, у третій день липня 1 долар виріс в ціні до 27,18 грн. 100 доларів – 2718,01 гривень.

Для порівняння, в Україні у четвер, 2 липня 2020 р, за 100 доларів США можна було віддати 2677 гривень.

Варто відзначити, що раніше фінансові аналітики вже встигли виступити з рекомендаціями для українців скуповувати іноземну валюту. Згідно з останніми прогнозами експертів, до кінця поточного року долар сильно виросте в ціні, тоді як гривня піде в круте піке. Ще сильніше ситуація ускладнилася після відставки Якова Смолія з посади голови Національного банку України.

Ріщення Смолія піти у відставку викликало невдоволення в Європейському союзі, там заявили, що звільнення керівника НБУ через "постійний політичний тиск" підриває довіру до української держави у інвесторів, а також може поставити під сумнів здатність України здійснювати намічені раніше реформи.

The post Долар піднявся в ціні: звільнення Смолія з НБУ спровокувало різке падіння гривні appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Верещук відкрила у Запоріжжі хаб для херсонців, про що говорила міністерка, — ФОТОРЕПОРТАЖ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY