Gorozhanin.com.ua

Військовозобов’язані можуть пересуватися Україною без дозволів

05 июля
19:45 2022

Військовозобов'язані можуть пересуватися Україною без дозволів

В мережі верує бурхливе обговорення щодо необхідності мати дозвіл для пересування військовозобов’язаних по Україні. Координатор руху адвокатів ЗСУ Євгенія Рябека у коментарі РБК-Україна заявила про те, що чоловіки зможуть залишати межі регіону без дозволів, передає редакція. 

Військовозобов’язані чоловіки можуть пересуватися Україною без отримання відповідних дозволів, але повинні звертатися до відповідних органів при зміні місця свого проживання.

Рябека вказала, що Генштаб ЗСУ говорив про облік військовозобов’язаних, які мають намір змінити місце реєстрації, місця проживання.

В свою чергу Головнокомандувач ЗСУ оголосив про порядок видачі Дозволу на виїзд за межі регіону: «Шановні громадяни — призовники та військовозобов’язані! 

Нагадую, триває війна. Ви потрібні своїй державі! 

Всі, хто досі не стоїть чи не поновився на військовому обліку, мають це зробити. Ті з вас, хто планує виїзд за межі своїх районів та областей, мають взяти дозвіл у ТЦК. 

Жодних вказівок на перешкоджання переміщенню осіб упродовж найближчих днів з боку військового командування не надавалося».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

У Києві викрили зловмисників, які напередодні вторгнення рф розсилали повідомлення про «замінування»

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY