Gorozhanin.com.ua

В Україні з полиць магазинів зникає сіль: консервації під загрозою зриву

24 мая
03:49 2022

В Україні з полиць магазинів зникає сіль: консервації під загрозою зриву

Останніми днями з полиць українських магазинів частково почала пропадати кам’яна сіль. Як альтернативу люди купують морську сіль імпортних брендів, яка залишилась в продажу. 

Про це повідомляє сайт 056.

Як виявилось, війна і тут напакостила. Так, найбільший в Європі виробник солі «Артемсіль» знаходиться на донеччині у місті Соледар. Там зараз точаться запеклі бої. 

«Підприємство не працює, простоює, згідно з наказом, до невизначеного часу. Обстріли постійні, частково зруйнована адміністративна будівля. Були прямі влучання в рудники, матеріальний склад. Виробничий процес неможливий. Ми ж не піддамо людей небезпеці. Тим паче більшість мешканців Соледара, співробітників ДП “Артемсіль” вже евакуювались. Більшості працівників адміністрації, інженерно-технічних робітників немає на місці», — Вільному радіо розповів в.о. директора державного підприємства «Артемсіль» Віктор Юрін. 

В Україні з полиць магазинів зникає сіль: консервації під загрозою зриву, фото-1

Зупинку ДП «Артемсіль» відчують усі, в тому числі за кордоном. І тепер Україні доведеться ввозити більше солі з-за кордону. Тому громадянам, які не змогли запастися кам’яною сіллю, доведеться поки що перейти на морську.

Варто зазначити, що морська сіль для приготування їжі є цілком придатною. Крім того вона, має багатий мінеральний склад та вважається більш корисною, ніж звичайна кам’яна сіль.

Але є два недоліка — висока ціна, та непридатність для консервацій. Тож із закрутки в цьому році — під загрозою зриву.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

На Запоріжжі через пошкодження ліній електропередач без світла залишилися більше 8 тисяч родин

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY