Gorozhanin.com.ua

Росія не повинна мати доступу до інфраструктури: звернення України до уповноважених у цьому питанні організацій

03 марта
01:44 2022

Міністерство інфраструктури України надіслало офіційні листи до 11 найбільших організацій світу у сфері інфраструктури щодо вжиття необхідних заходів, аби закрити для країни-агресора авіаційний простір, та доступ до морських портів, а також виключення РФ зі складу міжнародних організацій.

Про це повідомляє редакція 056.

Серед адресантів — найбільші та найвпливовіші світові структури у сфері авіаційного, морського, залізничного транспорту, а також будівництва та туризму: Міжнародна асоціація мостів, тунелів та магістралей (IBTTA), Міжнародна Рада Аеропортів (ACI), Всесвітня туристична організація ООН (UNWTO), Міжнародний союз залізниць (UIC), Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO), Міністерство транспорту Великої Британії, Європейська економічна комісія ООН (UNECE), Дунайська комісія, Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA), Федеральне авіаційне управління США, Міжнародний транспортний форум (ITF).

У Мінінфраструктури нагадали, що світ закриває повітряний простір для російських літаків, зокрема це вже зробили ЄС, Канада, США, Австралія, Фінляндія та інші.

«Великобританія та Канада закрила свої порти для судів Росії, а також пов’язаних із нею компаній. У портах Бельгії не обробляють вантажі для РФ, а Туреччина закрила протоку Босфор та Дарданелли для військових кораблів», — розповіли у відомстві.

Також до блокування країни-агресора долучаються найбільші світові компанії. Зокрема, данська судноплавна компанія Maersk тимчасово зупиняє всі контейнерні перевезення в Росію та з неї. Логістичні компанії DHL та FedEx перестали постачати товари з РФ.

«Ці кроки вже стають потужним ударом по економіці окупанта», — наголосили у Мінінфраструктурі.

Раніше ми писали про те, що російські окупанті підло прикривають свій флот живим щитом цивільного судна «HELT» і поводяться як справжні пірати 21 століття.

Статьи по теме

Последние новости

Встреча Зеленского, Эрдогана и Гутерриша: вероятна ли «большая сделка» о прекращении огня — новости Украины, Политика

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY