Gorozhanin.com.ua

Пів міста без води: у Дніпрі стався комунальний колапс

06 августа
14:49 2025

Пів міста без води: у Дніпрі стався комунальний колапс

Правий берег Дніпра залишився без води на невизначений термін.

У місті зупинилася насосна станція. Через це у половини Дніпра зникла вода. Про це повідомляє КП «Дніпроводоканал».

Де припинено водопостачання:

  • на нагірній частині міста;
  • ж/м Тополя-1,2,3;
  • ж/м Сокіл-1,2;
  • селище Мирне;
  • селище Новоолександрівка;
  • селище Братське;
  • селище Волоське;
  • селище Камʼянка;
  • селище Аеропорт;
  • селище Сурсько-Литовське;
  • селище Ракшівка;
  • селище Старі Кодаки.

Також може спостерігатись знижений тиск:

  • селище Краснопілля;
  • проспект Науки та прилеглі вулиці до проспекту Дмитра Яворницького;
  • вулиця Робоча;
  • вулиця Криворізька;
  • Незалежності та прилеглі вулиці;⁠
  • проспект Олександра Поля;
  • проспект Богдана Хмельницького та прилеглі вулиці.

Термін відновлення наразі невідомий. Але комунальники роблять все можливе, щоб це сталося якнайшвидше.

«Водопостачання буде відновлено у найближчий час», — йдеться в повідомленні «Дніпроводоканалу».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

По квартирах Одеси ходять шахраї: у ДТЕК пояснили, як не потрапити на гачок аферистів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.