Gorozhanin.com.ua

Евакуюють сім’ї та вивозять паливо: у білоруському місті остерігаються війни з Україною

25 июня
05:48 2022

Евакуюють сім'ї та вивозять паливо: у білоруському місті остерігаються війни з Україною

В білорусі наближені до лукашенка посадовці та підприємці остерігаються, що він погодиться на авантюру путіна та віддасть наказ про участь своєї армії у війні проти України. Та багато хто не бачить в цьому глобального успіху.

Про це повідомляє сайт 24 каналу.

Підготовкою до ймовірного нападу на нашу державу пов’язана надзвичайна активність білорусів у Мозирі. 22 червня на територію місцевого нафтопереробного заводу заїхала велика кількість озброєних людей.

З території НПЗ вкрай активно почали вивозити пальне. Це може бути обумовлено побоюванням білоруського керівництва залишитися без палива у випадку удару по підприємству.

Фактична евакуація з Мозиря почалася після 20 червня. Заможні особи почали організовувати евакуацію власних родин за кордон або на північ білорусі. Паралельно з цим вони забезпечили вивезення власних цінних речей та коштовностей.

Подібні заходи у спецслужбах пов’язують не тільки з ймовірним вступом у війну з боку Білорусі, але й з тим, що місцеві еліти розуміють наслідки цього. Всі знають, що у випадку безпосередньої агресії Україна може миттєво відмовитися від позиції не завдання ударів по військових об’єктах у зовсім не дружній сусідній республіці. І це означає, що ЗСУ зможуть ударити по нафтопереробному заводу, складах з боєприпасами, аеродромах та інших місцях, які перебуватимуть у зоні ураження наявного озброєння.

Та й навіть у випадку заходу армії лукашенка вглиб України лише на кілька кілометрів, спрогнозувати, коли саме все військо посиплеться, ніхто не може. Без безпосередньої участі росії повноцінно протистояти ЗСУ, прикордонникам, Нацгвардійцям та поліцейським білоруси навряд зможуть. А у випадку провалу кампанії жодних гарантій демілітаризації білорусі не існує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

У Києві змінять формат перепусток для руху транспорту під час комендантської години

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY