Gorozhanin.com.ua

Для розблокування українських портів розглядають військовий та миротворчий варіанти

21 мая
20:41 2022

Для розблокування українських портів розглядають військовий та миротворчий варіанти

В портах України на сьогодні заблоковано 22 млн тонн зерна. росіяни його постійно крадуть і кудись його вивозять. Є різні варіанти розблокування. Один з них — військовий, і для цього вже запросили необхідне озброєння. Інший — введення миротворчих кораблів НАТО в акваторію Чорного моря.

Про це повідомляє сайт 056.

В Естонії пропонують ввести кораблі НАТО в Чорне море для розблокування українських портів та забезпечення безпечного торговельного судноплавства. Там вважають, що росія не посміє атакувати кораблі Північноатлантичного альянсу.

«Метою блокади є крах української економіки, створення ще однієї точки тиску, щоб змусити Україну вступити в переговори і змусити поступитися хоча б за деякими вимогами росії. Можливо, в росії сподіваються, що якщо в інших регіонах світу буде досить великий дефіцит продовольства, то інші країни також почнуть тиснути на Україну, вимагаючи поступитися росією», – розповів екс-командувач Силам Оборони Естонії, депутат Європейського парламенту, генерал-лейтенант Ріго Террас виданню Guildhall.

Підіймаючи питання заблокованих портів на сьогоднішній прес-конференції Президент України Володимир Зеленський сказав, що держава розглядає різні варіанти їх вирішення. Один з них військовий, і для цього вже запросили відповідне озброєння.

«22 млн тонн сьогодні заблоковано, а росіяни ще постійно крадуть і кудись його вивозять… Треба розблокувати ці шляхи, бо у світі буде криза. Розблокувати можна різними шляхами. Один із шляхів — військовий. Тому ми з такими запитами щодо відповідної зброї звертаємось до партнерів», — заявив Зеленський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

На сайті президента України зареєстрували петицію щодо легалізації еротики та порнографії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY