Gorozhanin.com.ua

Ціни на бензин в Україні можуть відрізнятися у різних регіонах: причина

23 мая
20:23 2022

Ціни на бензин в Україні можуть відрізнятися у різних регіонах: причина

Вартість бензину може відрізнятися, залежно від регіонів України. Це виникло внаслідок витрат на логістику всередині країни. Таку ситуацію вже можна спостерігати в невеликих мережах АЗС, але незабаром вона пошириться і на ключові.

Про це в інтерв’ю OBOZREVATEL розповів керуючий директор WOG Holding BV Андрій Пивоварський.

Якщо раніше південна частина України забезпечувалась бензином за допомогою портів, східна та північна – паливом з рф та білорусі, то зараз весь бензин та дизель доводиться розвозити країною із західного кордону.

«До війни скрізь були однакові ціни. Зараз уже можна говорити про диференціацію цін. Чим ближче до західного кордону, тим менші ціни. Так може бути. Великі брендові мережі цього ще не мають, у них ціни однакові. А в менших мережах це вже є. Я не здивуюсь, якщо і великі мережі прийдуть до цього.

При цьому оцінити скільки коштуватиме бензин, коли вдасться подолати дефіцит, складно. Я не можу прив’язатися до цифр. Ціна буде ринковою. Тут питання навіть не в курсі долара, це питання про те, скільки це коштуватиме Європі, скільки коштуватиме доставка. Сьогодні це 52, завтра може бути 48, потім 53 грн», – розповів Пивоварський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

На сайті президента України зареєстрували петицію щодо легалізації еротики та порнографії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY