Gorozhanin.com.ua

Зеленського попросили не закривати СТО на карантин

Март 25
10:17 2020

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням, щоб він розширив перелік магазинів та установ, яким дозволено працювати під час карантину. Зокрема, гаранта української конституції просять не закривати СТО.

За словами Олексія Каспрука, постанова Кабміну під номером 215, яка визначає установи і магазини, що мають право працювати під час карантину, не враховує реальний стан справ. Життя продовжується. Тому список підприємств, які мають право працювати під час карантину, потрібно постійно уточнювати.

Так, голова Чернівців вважає, що під час карантину, запровадженого через поширення коронавіруса, повинні працювати СТО, салони ритуальних послуг, зоомагазини, магазини насіння і т. д. Тобто ті установи і магазини, без яких неможлива нормальна життєдіяльність людей.

"Ми за посилення карантину. Але до цього питання потрібно розумно підходити", – заявив Олексій Каспрук.

Між тим, після того, як 18 березня в Україні посилилися правила карантину, всі автосалони перейшли на дистанційну роботу. МВС припинило реєструвати б/в автомобілі. Зареєструвати можна тільки нову машину.

The post Зеленського попросили не закривати СТО на карантин appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    "Киевстар" вводит новые тарифы для абонентов

"Киевстар" вводит новые тарифы для абонентов

Читать всю статью

Мы в соцсетях