Gorozhanin.com.ua

Як змусити водія автомобіля, що їде позаду, збільшити дистанцію

Февраль 12
13:14 2020

Багато ДТП в нашій країні відбуваються через те, що водії не дотримуються дистанції. Кожен знає, що має бути безпечна відстань до автомобіля, що йде попереду. Однак, знаходяться відчайдухи, яким здається, що всі їдять занадто повільно. Сьогодні ми розповімо, як змусити водія авто, що їде ззаду, збільшити дистанцію.

Більшість водіїв, коли автомобіль, що йде ззаду, не дотримується дистанції, кілька разів моргають стоп-сигналами, короткочасно натискуючи на педаль гальма. Найчастіше після цього водій, що сидить за кермом заднього автомобіля, збільшує дистанцію.

Якщо після цього автомобіль, який рухається позаду, як і раніше впирається в ваш бампер, рекомендуємо злегка натиснути на педаль гальма, щоб гальмівні колодки не схопилися, але стоп-сигнал загорівся. Це змусить порушника підсвідомо уповільнити хід, адже він подумає, що ви хочете зупинитися або пригальмовуєте перед поворотом.

Якщо і це не допомагає, то тоді на ділянці дороги, де дозволений обгін, зменшіть швидкість і припустіть вперед лихача. Нехай їде спокійно. І ви теж поїдете спокійно.

Можна взагалі взяти вправо, включити "аварійку" і скинути хід до мінімуму. У лихача шлях буде вільний. Ви теж звільнитеся від поганої компанії.

У тому випадку, якщо автомобіль, що їде за вами, не обганяє навіть після того, як ви сильно знизили швидкість, можна різко додати. Тоді відстань між вами і переслідувачем збільшиться. Головне, гальмувати повільно, щоб не було ДТП.

The post Як змусити водія автомобіля, що їде позаду, збільшити дистанцію appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Предиабет: половина людей с диабетом не знают о диагнозе

Читать всю статью