Gorozhanin.com.ua

Як поліція бореться з тими, хто закриває номерні знаки

Июнь 30
18:36 2020

В Україні вже місяць працює система автофіксації порушень ПДР, а водії досі до неї не звикли. Багато з них намагаються будь-якими способами уникнути покарання за перевищення швидкості. У Фейсбуці опублікували фото чергового правопорушника.

Це Audi на минулих святкових вихідних прибуло до Києва з Одеси. Мабуть, його власник є прихильником агресивного водіння і швидкої поїздки. Він чув, що в Києві і в Київській області вже багато камер автофіксації порушень ПДР, і тому вирішив убезпечити себе від штрафів.

Водій заклеїв одну з букв на номерному знаку. Так він їздив дуже недовго. Перший же поліцейський патруль його зупинив, склав адміністративний протокол і змусив очистити на місці номерні знаки.

Потрібно відзначити, що в Україні штраф за керування автомобілем, у якого погано читається номерний знак, становить лише 170 грн.

Не здивуємося, якщо незабаром депутати Верховної Ради вирішать збільшити штраф за таке адміністративне правопорушення. У всякому разі, поліцейські вже почали про це говорити…

The post Як поліція бореться з тими, хто закриває номерні знаки appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Италии за нарушение дистанции оштрафовали нудистов

В Италии за нарушение дистанции оштрафовали нудистов

Читать всю статью

Мы в соцсетях