Gorozhanin.com.ua

Водіїв попередили про нові штрафи

Май 27
16:53 2020

Згідно з новою постановою Кабміну України, на смузі для громадського транспорту тепер можуть їздити автомобілі служб таксі. Автоюрист Володимир Караваєв попереджає, щоб прості водії не намагалися скористатися цим привілеєм, інакше їх чекає штраф.

Володимир Караваєв впевнений, що деякі українські водії спробують скористатися привілеєм таксистів. Вони можуть тимчасово начепити на свої машини "шашечки", характерні для служб таксі, і їздити по смузі для громадського транспорту.

Але автоюрист попереджає, що в цьому випадку дуже заповзятливих водіїв чекає штраф. Чому? Справа в тому, що контроль буде здійснювати система автофиксации порушень ПДР. Якщо номерного знака автомобіля, який їде по смузі для громадського транспорту, немає в реєстрі офіційних перевізників, то йому поштою відправлять "лист щастя" з сумою штрафу.

Кабмін, приймаючи цей привілей для таксистів, виходив з того, що тепер клієнти служб таксі будуть швидше обслуговуватися. Крім того, "приватникам" доведеться волею-неволею вийти з "тіні", так як їм не можна їздити по смузі для громадського транспорту і, отже, вони почнуть втрачати клієнтів.

The post Водіїв попередили про нові штрафи appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Счастливая лиса Джунипер покоряет Instagram

Счастливая лиса Джунипер покоряет Instagram

Читать всю статью

Мы в соцсетях