Gorozhanin.com.ua

Виконавча служба не зможе примусово стягувати штрафи з камер автофіксації

Июнь 29
11:19 2020

Виконавча служба не буде примусово стягувати штрафи за порушення ПДР, які зафіксовані камерами автофіксації. Нормативна база в Україні ще не підготовлена.

З 1 червня українські водії за перевищення швидкості, зареєстроване камерами автофиксации, отримують повідомлення про сплату штрафу. Якщо штраф не сплатити у встановлений законом строк, то поліція передасть документи у виконавчу службу. Вона повинна стягнути з порушника ПДР штраф у двократному розмірі.

Однак, експерти стверджує, що в цьому випадку виконавча служба буде повертати документи назад в поліцію. Вся справа в тому, що законодавча база не підготовлена. Це недоробка МВС, яке повинно було розробити відповідні зміни в нормативну базу.

Українське законодавство не передбачає використання електронного виконавчого документа із застосуванням кваліфікованого електронного підпису та електронної печатки.

Такої думки дотримуються деякі експерти. Виконавча служба поки не прокоментувала цю інформацію. Тому, як нам здається, поки рано поспішати з висновками. Позиція виконавчої служби стане зрозумілою, коли вона почне отримувати від поліції документи про стягнення у примусовому порядку з громадян штрафи за порушення ПДР, зафіксовані в автоматичному режимі, тобто в липні.

The post Виконавча служба не зможе примусово стягувати штрафи з камер автофіксації appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

Читать всю статью

Мы в соцсетях