Gorozhanin.com.ua

Відео з нагрудної камери не є доказом – Верховний Суд встав на сторону водія

Март 25
08:08 2020

Те, що водій порушив правила зупинки автомобіля, доводиться тільки за допомогою вимірювання відстані на місці вчинення правопорушення. Інші дані суди в розрахунок брати не повинні. До такого висновку у своєму рішенні по справі № 216/5226/16-а дійшов Верховний Суд України.

У 2016 році у місті Кривий Ріг водій автомобіля Mercedes-Benz порушив правила зупинки, за що його притягнули до адміністративної відповідальності та оштрафували на 255 грн.

Водій оскаржив це рішення. У своїй заяві він писав, що рухався на невеликій швидкості і був змушений зупинитися, так як інший автомобіль перекрив йому шлях.

Суд першої інстанції та апеляційний суд встали на бік поліції, так як власник Mercedes-Benz не надав жодних доказів своєї невинності. Зрештою справа потрапила на розгляд Верховного Суду.

Судді ВС прийшли до висновку, що відеозапис камери з нагрудної кишені поліцейського, на яку посилався заявник, не можна вважати доказом у цій справі. Тільки результати вимірювання відстані є доказом. Тому ВС залишив без задоволення касаційну скаргу власника "мерседеса".

The post Відео з нагрудної камери не є доказом – Верховний Суд встав на сторону водія appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Кальянная с шестом в дворце Путина породила шутки, мемы, фотожабы и анекдоты про Геленджик

Читать всю статью

Мы в соцсетях