Gorozhanin.com.ua

Відео з нагрудної камери не є доказом – Верховний Суд встав на сторону водія

Март 25
08:08 2020

Те, що водій порушив правила зупинки автомобіля, доводиться тільки за допомогою вимірювання відстані на місці вчинення правопорушення. Інші дані суди в розрахунок брати не повинні. До такого висновку у своєму рішенні по справі № 216/5226/16-а дійшов Верховний Суд України.

У 2016 році у місті Кривий Ріг водій автомобіля Mercedes-Benz порушив правила зупинки, за що його притягнули до адміністративної відповідальності та оштрафували на 255 грн.

Водій оскаржив це рішення. У своїй заяві він писав, що рухався на невеликій швидкості і був змушений зупинитися, так як інший автомобіль перекрив йому шлях.

Суд першої інстанції та апеляційний суд встали на бік поліції, так як власник Mercedes-Benz не надав жодних доказів своєї невинності. Зрештою справа потрапила на розгляд Верховного Суду.

Судді ВС прийшли до висновку, що відеозапис камери з нагрудної кишені поліцейського, на яку посилався заявник, не можна вважати доказом у цій справі. Тільки результати вимірювання відстані є доказом. Тому ВС залишив без задоволення касаційну скаргу власника "мерседеса".

The post Відео з нагрудної камери не є доказом – Верховний Суд встав на сторону водія appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Мужчина перечислил мошенникам 25 тысяч гривен за виртуальный трактор

Мужчина перечислил мошенникам 25 тысяч гривен за виртуальный трактор

Читать всю статью

Мы в соцсетях