Gorozhanin.com.ua

Ветерани АТО хочуть пільгове розмитнення “євроблях”

Март 09
21:17 2020

При Міністерстві у справах ветеранів планують створити спеціальну робочу групу, яка буде займатися підготовкою введення пільгового розмитнення автомобілів. Особливими умовами зможуть скористатися тільки ветерани АТО.

Оксана Коляда, яка очолює Міністерство у справах ветеранів, вважає, що питання надання пільгового розмитнення "євроблях" ветеранам бойових дій заслуговує найпильнішої уваги. Вона вважає, що це потрібна ініціатива. За її словами, найголовніше – не допустити зловживань, якщо затвердять таку пільгу.

Як відомо, після введення в нашій країні будь-яких пільг навколо них починаються різноманітні зловживання. Вони з високою ймовірністю з’являться і якщо окремої категорії осіб нададуть право пільгового розмитнення "євроблях". Правда, поки що до кінця точно не відомо про які пільги конкретно йде мова.

У Верховній Раді нещодавно зареєстрували законопроект №3093, який передбачає введення розстрочки на розмитнення автомобілів для учасників АТО. Їм хочуть надати можливість платити акциз і ПДВ рівними частинами протягом 36 місяців.

The post Ветерани АТО хочуть пільгове розмитнення “євроблях” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Мужчина перечислил мошенникам 25 тысяч гривен за виртуальный трактор

Мужчина перечислил мошенникам 25 тысяч гривен за виртуальный трактор

Читать всю статью

Мы в соцсетях