Gorozhanin.com.ua

Верховний Суд не виправдав водія за проїзд на жовтий сигнал світлофора

Март 25
18:47 2020

Водій, який здійснюючи проїзд на жовтий сигнал світлофора, не зупинив автомобіль у належному місці, підлягає адміністративному покаранню. До такого висновку у своєму рішенні по справі № 751/5437/17 дійшов Верховний Суд України.

У 2017 році в Чернігові поліцейський склав адміністративний протокол на 425 грн відносно водія, який, здійснюючи проїзд на жовтий сигнал світлофора, не зупинив автомобіль у належному місці.

Водій в суді оскаржив це рішення поліції. Він заявив, що під час перетину перехрестя блимав зелений сигнал світлофора. Але під час безпосереднього перетину перехрестя загорілося жовте світло. Водій не загальмував так як в його автомобіля немає дзеркала заднього виду і він не бачив обстановку ззаду. Тому він продовжив рух далі.

Суд першої інстанції став на бік водія і скасував постанову про притягнення його до адміністративної відповідальності. Зрештою справа потрапила до Верховного Суду.

ВС ухвалив, що поліцейський вчинив абсолютно правильно, оштрафувавши водія за проїзд на жовтий сигнал світлофора. Згідно з пунктом 8.10 ПДР він повинен був зупинити свій автомобіль, але не зробив цього, порушивши пункт 8.7.3 г ПДР.

The post Верховний Суд не виправдав водія за проїзд на жовтий сигнал світлофора appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Uber выкатывает новый режим поездок Hourly Ride

Uber выкатывает новый режим поездок Hourly Ride

Читать всю статью

Мы в соцсетях