Gorozhanin.com.ua

Вартість палива стрімко знижується по всій Україні

Март 27
10:58 2020

В останні дні в Україні на деяких АЗС спостерігається різке зниження цін на пальне. На заправках мережі Glusco паливо подешевшало в середньому відразу на 1,2 грн за літр, а на заправках ОККО і WOG – на 1 грн за літр.

Вчора, 26 березня, вісім з двадцяти українських мереж АЗС знизили вартість бензину, дизельного палива і автогазу. Середня вартість бензину А-92 знизилася до 25,01 грн/л, бензину А-95 – до 26,02 грн/л, а автогазу – до 25,41 грн/л.

Найдешевше зараз заправлятися бензином А-92 на станціях мереж Marshal (22,50 грн/л), БРСМ-Нафта (22,53 грн/л) і Манго (22,69 грн/л). Ці ж мережі пропонують найдешевший бензин А-95 і автогаз.

Найдорожчі бензини зараз продають в мережах "Паралель" і ОККО. На заправках "Паралелі" до того ж найдорожчий автогаз – 26,69 грн/л.

Різке зниження вартості палива на українських АЗС відбувається на тлі введення режиму надзвичайної ситуації у зв’язку з поширенням коронавіруса. Українці стали рідше їздити на власних автомобілях. Продажі палива на заправках знижуються. Експерти навіть прогнозують, що частина невеликих заправок взагалі припинять працювати або їх куплять великі оператори паливного ринку.

The post Вартість палива стрімко знижується по всій Україні appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Как справиться с сухостью кожи весной

Как справиться с сухостью кожи весной

Читать всю статью