Gorozhanin.com.ua

В Україні ціни в автошколах можуть збільшитися в 4 рази

26 июня
23:40 2020

Українцям, які захочуть отримати водійське посвідчення, доведеться, можливо, платити в 4 рази більше грошей, ніж зараз. Це відбудеться, якщо будуть реалізовані нові ідеї Міністерства внутрішніх справ України.

Заступник глави МВС Антон Геращенко, зазначає, що в нашій країні для того, щоб отримати водійські права, потрібно провести з інструктором 20 годин. Він вважає, що це дуже мало. Потрібно, щоб майбутній водій проводив з інструктором не менше 80 годин. Наприклад, у Швеції для отримання водійських прав з інструктором потрібно провести 100 годин.

Якщо реалізувати цю ідею, то значно підвищиться ступінь відповідальності у інструкторів і у майбутніх водіїв, що сприятливо позначиться на дорожній обстановці.

Правда, Геращенко визнає, що в результаті навчання в автошколах збільшиться в ціні в 4 рази. І це, звичайно, погана новина для майбутніх водіїв.

Поки поліція тільки аналізує ідею про підвищення часу, який проводить учень автошколи з інструктором. Але багато ідей МВС через деякий час реалізовуються на практиці…

The post В Україні ціни в автошколах можуть збільшитися в 4 рази appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Дожди, похолодание и порывистый ветер: погода в Харькове сегодня

Дожди, похолодание и порывистый ветер: погода в Харькове сегодня

Читать всю статью

Мы в соцсетях