Gorozhanin.com.ua

В Україні викрили корупційну схему розмитнення “євроблях”

Март 26
11:47 2020

У Полтавській області поліція затримала начальника відділу митного поста, якого підозрюють в організації корупційної схеми розмитнення "євроблях". У злочинах брали участь і інші співробітники митниці.

За даним фактом порушено кримінальну справу (ч. 3 ст. 368 КК України). За версією слідства, начальник відділу митного поста і його "подільники" за грошову винагороду розмитнювали автомобілі за мінімальними ставками, чим завдали значної шкоди державі.

Щотижня корупціонери розмитнювали від двох до п’яти автомобілів. За розмитнення кожної "євробляхи" вони отримували до 3000 грн. Скільки часу діяла ця злочинна група – не повідомляється. Судячи з усього, вона діяла досить давно і встигла розмитнити багато машин за корупційною схемою.

Нагадаємо, що ситуація з "євробляхами" в Україні досі залишається, як кажуть, у підвішеному стані. З одного боку, вже вступив в силу закон, що передбачає "драконівські" штрафи за автомобілі на іноземних номерах. З іншого боку, поліція поки не штрафує "євробляхерів", очікуючи, що Верховна Рада прийме закон про доступне розмитнення.

The post В Україні викрили корупційну схему розмитнення “євроблях” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Принц Гарри и Меган Маркл наняли охрану, стоимостью 7 тыс. фунтов в день

Принц Гарри и Меган Маркл наняли охрану, стоимостью 7 тыс. фунтов в день

Читать всю статью

Мы в соцсетях