Gorozhanin.com.ua

В Україні відновили реєстрацію б/в автомобілів

Май 13
10:03 2020

У вівторок, 12 травня, після двох місяців вимушеної перерви на карантин сервісні центри МВС почали працювати в повному обсязі. Це означає, що українці тепер можуть без всяких побоювань купувати б/в автомобілі і реєструвати їх.

Відвідувати сервісні центри МВС потрібно з дотриманням всіх гігієнічних правил, адже карантин в Україні ще не скасували, хоча й послабили. У самих сервизных центрах введені додаткові заходи захисту (встановлені прозорі пластикові екрани, щоб захистити працівників від відвідувачів).

Перед тим як відвідати сервісний центр, потрібно записатися на прийом. Це можна зробити в тому числі і по Інтернету (на сайті Головного сервісного центру є функція "Запис в електронну чергу").

Сервісні центри МВС припинили реєструвати б/в авто в березні, після того, як в Україні з метою боротьби з пандемією коронавіруса ввели карантин. Але при цьому реєстрація нових машин тривала.

Цілих два місяці українці не могли зареєструвати б/в автомобілі, які вони купили. Тепер вони кинуться їх оформляти. Можна очікувати, що український автомобільний ринок почне відновлюватися.

The post В Україні відновили реєстрацію б/в автомобілів appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Чому ракета Falcon 9 є секретним інгредієнтом успіху SpaceX

Чому ракета Falcon 9 є секретним інгредієнтом успіху SpaceX

Читать всю статью

Мы в соцсетях