Gorozhanin.com.ua

В Україні в черговий раз відклали введення автоматичної фіксації порушень ПДР

Апрель 30
13:35 2020

МВС України прийняло рішення відкласти початок повноцінної роботи системи автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Причина – карантин, введений в країні для того, щоб зупинити поширення коронавіруса.

У березні 2020 року в Києві та Київській області запустили в тестовому режимі відеофіксацію порушень правил дорожнього руху. На українських дорогах вже є 50 камер цієї системи. З 1 травня система мала запрацювати в повному обсязі, а порушники ПДР повинні були поштою почати отримувати "листи щастя" (квитанції про сплату штрафу).

Буквально за два дні до початку повноцінної роботи цієї системи, МВС прийняло рішення спочатку дочекатися закінчення режиму “суворого карантину”. Справа в тому, що через карантин нікому обслуговувати цю систему.

Карантин в Україні діє до 11 травня. Чи означає це, що з 12 травня система запрацює – ми поки сказати не можемо. МВС точну дату не назвало.

Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій пообіцяв, що у 2020 році на українських дорогах з’являться 250 камер, які фіксують в автоматичному режимі порушення ПДР. Правда, їх потрібно як мінімум в два рази більше.

The post В Україні в черговий раз відклали введення автоматичної фіксації порушень ПДР appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Создатели сериала "Ведьмак" представили актера, который сыграет Эскеля

Читать всю статью

Мы в соцсетях