Gorozhanin.com.ua

Українська поліція зупинила для перевірки суперкар за 650 тисяч євро

Май 26
20:04 2020

Пройшли ті часи, коли українські поліцейські послужливо "брали під козирок", побачивши круту іномарку. Тепер вони не боятися зупиняти навіть дуже дорогі машини. У Києві, наприклад, поліція зупинила для перевірки суперкар Lamborghini Aventador SVJ Roadster на єврономерах.

Поліцейські уважно перевірили документи у водія. При цьому водій був абсолютно спокійний. Чим закінчилося його спілкування з правоохоронцями – ми не знаємо. Думаємо, що після перевірки документів кожен поїхав своєю дорогою.

Між тим, цей Lamborghini Aventador SVJ Roadster можна вважати чи не найдорожчим автомобілем з іноземною реєстрацією в Україні. Його ціна становить від 621 000 євро. До цієї цифри треба додати ще 30 000 євро. Саме стільки коштує унікальна вихлопна система, яку встановили на цей родстер.

Компанія Lamborghini почала випускати родстер Aventador SVJ в 2019 році. Він оснащується 6,5 л двигуном V12 потужністю 770 к.с. і 720 Нм крутного моменту. Розгін до 100 км/год займає всього 2,9 секунди при максимальній швидкості 350 км/год. Привід – повний.

The post Українська поліція зупинила для перевірки суперкар за 650 тисяч євро appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В КНДР заявили, что не считают возможным отказаться от ядерного оружия

Читать всю статью

Мы в соцсетях