Gorozhanin.com.ua

Українець показав, як потрібно тюнінгувати ВАЗ-2106

Май 23
16:17 2020

Іномарки вже давно стали доступними для всіх автомобілістів в Україні. Однак, на українських дорогах досі зустрічається радянська "шістка" – ВАЗ-2106. Один ентузіаст-любитель зробив дуже незвичайний тюнінг цього автомобіля…

Якщо у стандартного ВАЗ-2106 кузов седан, то у доопрацьованій моделі кузов типу купе. Його піддали досить серйозної переробки.

Задній міст отримав диференціал. Є подвійні стабілізатори спереду і ззаду, амортизатори Hola, занижені пружини і поліуретанові втулки. Деякі інші компоненти взяті від VW Golf і Mazda 6.

Салон став комфортніше. Водій тепер менше втомлюється, так як у нього більш зручне сидіння, ніж раніше. Цього вдалося домогтися за рахунок перенесення куліси КПП. Покращена шумоізоляція салону.

Двигун капітально відремонтували. Тепер він може "харчуватися" бензином А-95, що поліпшує динамічні характеристики машини.

Доопрацьований ВАЗ-2106 в кузові купе нещодавно виставили на продаж. За нього хочуть отримати 2 000 доларів. Судячи з фотографій, він знаходиться в хорошому стані.

The post Українець показав, як потрібно тюнінгувати ВАЗ-2106 appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Apple представит iPhone 12 mini на бюджетном процессоре

Читать всю статью

Мы в соцсетях