Gorozhanin.com.ua

Українці почали купувати биті автомобілі американських копів

Июль 01
17:40 2020

В Інтернеті розмістили фотографії Ford Taurus Police Interceptor 2014 року випуску, який помітили в Києві. На таких автомобілях в американському штаті Нью-Йорк їздять поліцейські.

Про те, що перед нами справжній американський поліцейський автомобіль, свідчить синьо-білий колір кузова, фронтальний бампер з тараном, а також сталеві колісні диски. Не вистачає тільки "мигалок" на даху. На самому кузові є позначення "Police Interceptor".

Під капотом розташований 2,7-літровий двигун V6 потужністю 305 к.с. Мотор працює разом з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Розгін до 100 км/год займає 7,7 секунди при максимальній швидкості 214 км/год. На такому Ford Taurus американські копи, звичайно, можуть наздогнати більшість "заряджених" автомобілів. Ось тільки навряд чи вони зможуть наздогнати суперкари.

Українці часто купують на американських онлайн-аукціонах биті автомобілі, які потім ввозять в Україну і ремонтують. Правда, раніше ми не бачили, щоб наші громадяни купували машини американських копів.

The post Українці почали купувати биті автомобілі американських копів appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Волшебная методика, снимающая головную боль без таблеток

Читать всю статью

Мы в соцсетях