Gorozhanin.com.ua

Українські водії масово переходять на електронні права

Февраль 12
19:33 2020

За перші чотири дні роботи мобільного додатку "Дія", що дозволяє зберігати водійські права і техпаспорт на машину в електронному вигляді, його завантажили вже більше 1 млн. разів.

З 6 лютого українці отримали можливість в App Store і Google Play завантажити спеціальний мобільний додаток, щоб мати в своєму смартфоні електронне водійське посвідчення і електронний техпаспорт. Причому, все це безкоштовно.

Надалі функціонал додатку збільшиться. Там, наприклад, з’являться цифрові поліси для обов’язкового страхування відповідальності автовласників і цифровий паспорт.

Статистика показує, що українські водії дуже чекали введення цифрових водійських прав. За перші чотири дні додаток "Дія" завантажили вже більше 1 млн. разів. Думаємо, до кінця поточного місяця ця цифра збільшиться у кілька разів. На даний момент оцифровано 6 млн. водійських посвідчень з 9,5 млн. існуючих.

Розробники додатку стверджують, що цифрові водійські права мають таку ж юридичну силу, як і паперове або пластикове посвідчення. Але краще все-таки мати при собі й фізичне посвідчення. Раптом батарея смартфона розрядиться в самий невідповідний для цього момент.

The post Українські водії масово переходять на електронні права appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Директор львовской школы запретил ученикам смотреть онлайн-уроки по телевизору

Директор львовской школы запретил ученикам смотреть онлайн-уроки по телевизору

Читать всю статью