Gorozhanin.com.ua

У системи автофіксації порушень ПДР знайшли нові проблеми

25 июня
22:01 2020

У системи автофіксації порушень ПДР виявлені нові проблеми: штраф приходить колишньому власникові автомобіля, а не тому, хто їм реально управляє.

Про те, що система автофіксації порушень ПДР розсилає повідомлення про сплату штрафу людям, які вже продали автомобіль, стало відомо з повідомлень користувачів Facebook.

Наприклад, мешканка Києва Катерина Ільченко продала своїй автомобіль Skoda вже два роки тому, а нещодавно їй по пошті прийшов "лист щастя". Поліція запропонувала їй сплатити штраф за перевищення швидкості. Вона стверджує, що не управляла автомобілем, так як давно його продала, причому за договором купівлі-продажу. Виявилося, що покупець машину досі не переоформив.

Ільченко не знає, що їй робити. Вона звернулася в поліцію, пояснила ситуацію, але це не допомогло. У поліції їй порадили знайти собі юриста.

Тепер Катерині Ільченко, судячи з усього, доведеться звернутися в суд, щоб уникнути штрафу за неіснуюче порушення ПДР. Якщо, звичайно, все було так, як вона говорить.

Нагадаємо, що з 1 червня в Україні працює автофіксація порушень ПДР. Вже було кілька повідомлень про те, що штрафи отримував власник автомобіля, а не той чоловік, який перебував за кермом під час порушення ПДР.

The post У системи автофіксації порушень ПДР знайшли нові проблеми appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

У Кременчуці суд посмертно виправдав рибного браконьєра, якого обвинувачували у наданні 50000 грн хабара поліцейському

Читать всю статью

Мы в соцсетях