Gorozhanin.com.ua

У Мережі вперше показали автомобілі Lada виробництва ЗАЗ

Март 25
14:35 2020

З кінця 2019 року ЗАЗ тестово, в рамках аудиту компанії Renault, випускає автомобілі Lada. Вони вже продаються в українських автосалонах. У Мережі вперше показали фотографії автомобілів Lada української збірки.

На фото, зокрема, показана Lada Vesta SW Cross – всюдихідний універсал. Також на фото ми помітили Lada Xray, Largus і Granta. Всі ці автомобілі знаходяться в одному з дилерських центрів.

Таким чином, ЗАЗ експериментально випускає чотири моделі бренду Lada. А ось знаменитий російський позашляховик "Нива" чомусь ЗАЗ не робить.

Потрібно відзначити, що автомобілі Lada української збірки нічим не відрізняються від аналогічних моделей російської збірки. Для українського ринку їх не адаптували. Зате за ціною вони трохи один від одного відрізняються. Наприклад, зроблений в Запоріжжі кросовер Lada Xray коштує від 302 400 грн, а зроблений в Росії – від 316 800 грн.

На даний момент остаточне рішення про організацію серійного виробництва автомобілів Lada на ЗАЗі ще не прийнято. Renault продовжує вести про це переговори з корпорацією "УкрАвто", якій належить ЗАЗ.

The post У Мережі вперше показали автомобілі Lada виробництва ЗАЗ appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Коронавирус в Киеве: появилась статистика COVID-19 по районам на 6 мая

Читать всю статью

Мы в соцсетях