Gorozhanin.com.ua

У Мережі показали, яким буде VW Passat після 1,3 млн км пробігу

Июль 01
15:37 2020

VW Passat – один з найпопулярніших автомобілів в Україні. Багато в чому не тільки завдяки своєму привабливому дизайну і прийнятною ціною, але і надійності. У Мережі показали Passat 2002 року випуску, який проїхав вже більше 1,3 млн км.

Житель Німеччини Домінік Шрепфер купив VW Passat в 2002 році. Це модель з дизельним двигуном 1.9 TDI потужністю 100 к.с., який працює разом з чотириступінчастою автоматичною коробкою передач.

За кермом свого "Пасату" Шрепфер провів понад 18 500 годин і проїхав понад 1,3 млн км. Судячи з усього, це не межа, так як він продовжує активно експлуатувати свій автомобіль.

Passat 2002 року знаходиться в непоганому стані, що підтверджують фотографії. Звичайно, час не пройшов для нього безслідно. В салоні, наприклад, є деякі потертості. Особливо потерті сидіння.

За весь цей час Passat пережив кілька серйозних ремонтів. Так, наприклад, у нього два рази ламалася автоматична коробка передач. В цілому, коли їдеш в цьому "Пасаті", не сильно помітний його величезний пробіг. Не даремно він користується такою великою популярністю в багатьох країнах.

The post У Мережі показали, яким буде VW Passat після 1,3 млн км пробігу appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Италии за нарушение дистанции оштрафовали нудистов

В Италии за нарушение дистанции оштрафовали нудистов

Читать всю статью

Мы в соцсетях