Gorozhanin.com.ua

У Мережі показали французьку «Таврію»

Июнь 02
13:24 2020

На початку 1990-х років ЗАЗ відправляв хетчбеки ЗАЗ-1102 "Таврія" у Францію, де вони продавалися під назвою Poch Tavria XL. У Мережі показали "французьку" "Таврію", яку тестували експерти журналу "Auto Plus".

У 1991 році французький журнал "Auto Plus" вирішив протестувати бюджетні автомобілі вартістю до 50 000 франків, і з’ясувати, який з них найкращий. У тесті, який тривав 3 700 км, брала участь і українська "Таврія".

Для Франції ЗАЗ-1102 був значно доопрацьований. Він отримав деякі зовнішні зміни, а також більш комфортний та якісний салон. З 1991 по 1993 роки французи купили кілька тисяч "Таврій". Це був у той час найдешевший автомобіль у Франції. Він коштував 35 900 франків, що помітно менше, ніж ціна конкурентів.

За результатами тестів експерти журналу "Auto Plus" поставили "Таврію" на останнє місце у своєму рейтингу. Правда, вони, наприклад, Lada Samara чомусь поставили на друге місце, попереду Citroen AX, Opel Corsa і Fiat Panda. Це особиста думка журналістів "Auto Plus", не більше.

The post У Мережі показали французьку "Таврію" appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Netflix пообещал выпустить сиквел "Ведьмака"

Netflix пообещал выпустить сиквел "Ведьмака"

Читать всю статью

Мы в соцсетях